Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
veya
Sepetim

Teslimat Koşulları

İSTANBUL İÇİ TESLİMAT

- İstanbul içi siparişler kendi araçlarımız ile 1 iş günü sonra tarafınıza teslim edilmektedir.(15:00'a kadar verilen siparişler ertesi gün teslim edilmektedir) Cuma günü 15:00'dan sonra ve hafta sonu verilen siparişler Salı günü teslim edilmektedir.
- İstanbul içi siparişlerde 500 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo hizmeti sunmaktayız.
- Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
- Teslimat saatlerimiz 09:00-18:00 arasıdır.
- Cumartesi günü yarım gün teslimat yapıldığından teslimat isteğinizi Whatsapp hattımızdan iletmeniz gerekmektedir. Cumartesi günü teslim olması gereken siparişlerde %100 teslimat garantisi verilmemektedir.

İSTANBUL DIŞI TESLİMAT

- İstanbul dışı siparişlerin gönderimi Sürat Kargo ve MNG Kargo ile yapılmaktadır. İstanbul dışı gönderilerde sıvı ürün içerikli siparişler Sürat Kargo ve MNG Kargo yerine Ambar Firması ile gönderilmektedir. Siz siparişinizi Sürat Kargo veya MNG kargo seçerek tamamlayabilirsiniz.
- İstanbul dışı siparişlerde kargo bedeli ürünleri sepetinize ekleyip sevk adres bilgilerinizi girdikten sonra hesaplanmaktadır.
- İstanbul dışı siparişinizi aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Olası gecikmelerde siparişinizi en geç ertesi iş günü kargoya veriyoruz.
- Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.