Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
veya
Sepetim

Sıkça Sorulan Sayfalar

Nasıl Üye Olabilirim?

Ofisegetirelim.com'a hemen şimdi kolayca üye olabilirsiniz. Sayfamızın üst bölümde yer alan “Üye Ol" bölümünden Bireysel ya da Kurumsal giriş yaparak üyelik formu sayfasına ulaşabilir ve sitemiz ayrıcalıklarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Teslimat Ücretli mi?

İstanbul içi 500 ₺ üzeri siparişlerde teslimatlar ücretsizdir. 500 ₺ altı ve İstanbul dışı bütün kargolar ücretlidir. Kargo ücretleri teslimat lokasyonu ve ürünlerin toplam desisine göre otomatik hesaplanmaktadır. Kargo fiyatları ürün ödeme sayfasında karşınıza hesaplanıp çıkmaktadır.


Fatura ve Teslimat Adresimi Nasıl Değiştirebilirim?

“Hesabım” menüsü altındaki “Adres Bilgilerim” alanında veya alışverişinizi tamamlarken ‘’Adres” sekmesinde gerekli değişikliği yapabilirsiniz. Önceden tanımladığınız adresleri, siparişiniz esnasında fatura veya teslimat adresi olarak seçebilirsiniz.

Siparişlerimi Nasıl Görüntülerim?

Sipariş bilgilerinizi ‘Hesabım’ menüsü altındaki “Siparişlerim” bölümünde görüntüleyebilirsiniz.

Siparişimin Teslimat Süresi ve Koşulları Nelerdir?

Banka ödemesi onaylanmış İstanbul içi belli bölgelerden saat 15:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi, 1 iş gününde kendi araçlarımızla teslim ediyoruz. Diğer bölgelerden verilen siparişler ertesi iş günü anlaşmalı olduğumuz Sürat Kargo ve MNG kargo firmasına teslim ediyoruz. İstanbul’a olan uzaklığınıza göre siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Cuma günü 15:00'dan sonra ve hafta sonu verilen siparişlerin teslimatı Salı günü yapılmaktadır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda sizinle iletişime geçilecektir.

ofisegetirelim.com online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir bu durumda ;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Siparişimi Teslim Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Ürününüzü teslim alırken siparişin sizin adınıza olduğundan emin olunuz.

Siparişinizi eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra teslimat formunu imzalayarak kabul ediniz. Teslimat sırasında herhangi bir hasar tespit ederseniz 0532 135 39 29’u arayıp müşteri temsilcilerimizle görüşüp iade ve değişim işlemlerini başlatabilirsiniz.

İstanbul dışı gönderilerde, anlaşmalı kargo MNG Kargo firması ürünleri eksiksiz ve hasarsız olarak teslim etmekle yükümlüdür. Teslim almadan önce dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatmanız gerekir. Kargo görevlilerinin hasar tespit tutanağında belirttikleri açıklamaların tam ve doğru ifadeler olduğuna dikkat ediniz. 1. kat ve daha yukarı katlara ürünlerin taşınmasının kargo firmasının sorumluluğuna girmediğini unutmayınız.

Ürün İadesi ve Değişimi Nasıl Yapabilirim? / Siparişimin Adresini Nasıl Değiştirebilirim?

İstanbul İçi siparişleriniz için; İade süreniz 14 gündür. Siparişlerim menüsünden iade talebi oluşturup ofisegetirelim müşteri hizmetlerinin tarafınıza en kısa sürede iletişime geçilip iade edilecek ürünü almasını beklemeniz gerekmektedir. Ürün /ürünler iade depo tarafından kontrol edilip onaylanmasından sonra 5 (beş) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza iade edilecektir. Kurumsal firmalar iade ürün/ürünleri ile birlikte iade faturası kesmek zorundadır.

İstanbul dışı siparişleriniz için;

İade süreni 14 iş günüdür. Siparişlerim menüsünden iade talebi oluşturup MNG kargo ile kargo ücretini ödeyerek 3 iş günü içerisinde kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Ürün/ürünler iade depo tarafından kontrol edilip onaylanmasından sonra 5 (beş) iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza iade edilecektir. Kurumsal firmalar iade ürün/ürünleri ile birlikte iade faturası kesmek zorundadır.

Genel İade Şartları Nelerdir?

İade talebi oluşturduktan sonra 3 gün içerisinde ilgili ürün/ürünleri kargoya teslim etmeniz gerekmektedir. Ürün iadeleri yalnızca MNG kargo tarafından kabul edilmektedir. Farklı bir kargo firması tarafından gelen iadeler kabul edilmeyecektir.

Kullanılmış veya kullanım hatası sonucu zarar görmüş ve paketi hasar görmüş ürün/ürünler iade alınmayacağı ve kargo ücreti müşteriye yansıtılarak geri gönderileceği için iade edilecek ürün/ürünler tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve paketi hasar görmemiş şekilde iade edilmelidir.

Ürünün faturası şirketiniz adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumunuzun düzenlemiş olduğu iade faturası veya iade irsaliyesini iade ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.

Kartuş toner alımlarında ürün ayıplı değilse paketi veya ambalajı açılmış ürünler iade alınmamaktadır.

Ayıplı olan tüm ürünler iade edilebilir.

Ödemelerim Güvenli Yapılıyor mu?

Web sitemiz, en yüksek ödeme güvenliği sistemlerinden SSL sertifikasına sahiptir. Kredi kartı bilgileriniz sistemimizde tutulmaz ve şifreli halde ilgili bankalara iletilir.

Kullanıcı Hesaplarımın Güvenliği Sağlanıyor mu?

Üyelik sırasında oluşturduğunuz kişisel bilgiler ve firma bilgileriniz şifrelenmiş olarak saklanır. Üçüncü kişilere asla satılmaz veya kiralanmaz.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.